מ
סכת פנים להגנה בפני וירוס הקורנונה
דף הבית >> נוזל חיטוי ידים ספטדין
 
נוזל לחיטוי ידים ומשטחים ללא צורך בשטיפה,
יעיל כחיטוי משטחים מחידקים ווירוסים

מסכות נשימה

לקנית מסכות נשימה

לקנית נוזל חיטוי ידיים

מ
ידע
זן חדש של נגיף הקורונוי (COVID-19) - מחלת נשימה דמוית דלקת ריאות - החל להתפשט במהירות ברחבי העולם מאז הופיע לראשונה בעיר הסינית ווהאן בסוף דצמבר 2019. ארגון הבריאות העולמי הכריז על COVID- 19 "מצב חירום לבריאות הציבור הנוגע לדאגה בינלאומית" ב- 30 בינואר 2020. שיעור התמותה העולמי ל- COVID-19 עומד כיום על 3.4%, גבוה בהרבה מזה של שפעת העונתית, שהורג רק כ -0.1 אחוז מהנדבקים.
 
כאשר עודכן מאמר זה לאחרונה, אושרו יותר מ- 106,000 מקרים של נגיף קורונה ברחבי העולם, כאשר מרבית המקרים הגיעו מסין היבשתית. ההערכה היא כי המספר האמיתי של מקרי 2019-nCoV הוא ככל הנראה גבוה בהרבה מזה שדווח עד כה.
 
קשורים: כיצד סין משתמשת במל"טים וטכנולוגיות מיקום כדי להילחם בווירוס הקורונוב
 
הנגיף אובחן בלמעלה מ -80 מדינות וטריטוריות עד כה, ובכל יבשת בכדור הארץ מציל את אנטארקטיקה. המרכזים לבקרת מחלות ומניעת מחלות בארה"ב הודו כי הם מצפים שווירוס הקורונוס יתחיל להתפשט ברמה הקהילתית בארה"ב ושיבושים בחיי היומיום עשויים להיות "חמורים".
 
כאמצעי זהירות, כל בתי הספר ביפן, איטליה ואיראן הושבתו. סעודיה, בינתיים, אסרה על נסיעה למכה ומדינה, האתרים הקדושים ביותר באיסלאם, בגלל פחדים מוירוסים.
 
מניין ההרוגים מהנגיף שעלול להיות קטלני היה קרוב ל -3,600 בספירה האחרונה, כאשר למעלה מ- 60,000 אנשים החלימו. דווח על מקרי מוות מסין, איראן, דרום קוריאה, איטליה, צרפת, ארה"ב, בריטניה, יפן, אוסטרליה, ספרד, תאילנד, הפיליפינים, שוויץ וטייוואן.
 
Coronavirus חי בזמן אמת אחר מקרים גלובליים
לחץ על התמונה כדי לבקר במפת הגלובלית האינטראקטיבית הגלובלית ב- Coronavirus
בתגובה למצב חירום מתמשך זה, יצרו חוקרים מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס (JHU), מרילנד, ארה"ב, לוח מחוונים מקוון למעקב אחר התפשטות הנגיף ברחבי העולם. אתה יכול לסמן את המפה הזו כדי לראות עדכונים חיים של וירוס קורונה.
 
המפה האינטראקטיבית, העוקבת אחר וירוס הווהאן קורונאווי בזמן אמת בזמן אמת, אוספת נתוני מקרים חשודים ואושרים ממקורות ממשלתיים רבים. אלה כוללים את ארגון הבריאות העולמי (WHO), המרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעת מחלות (CDC), המרכז הסיני לבקרת ומניעת מחלות (ECDC), נציבות הבריאות הלאומית של סין, ואתר האינטרנט הסיני DXY המספק הערכות מקריות אזוריות מהר יותר מ הארגונים המדווחים ברמה הלאומית.
 
"לוח המחוונים נועד לספק לציבור הבנה של מצב ההתפרצות עם התפתחותו, עם מקורות נתונים שקופים", אומר לורן גרדנר, פרופסור להנדסה אזרחית ב- JHU, שהוביל את הצוות שייצר את המפה.
 
ראו גם: מפות ראשונות ותרשימים שמסבירים את מדורות השיחים האוסטרליות מ -2019-20
לקנית מסכות הגנה מקורונה
 
כיצד מתפשט וירוס קורונה
גורמי הבריאות קבעו כי זן חדש זה של מחלת הנשימה בנגיף קורונבי המסוגל להתפשט באמצעות מגע בין אדם לאדם, טיפות הנישאות באמצעות עיטוש ושיעול, וחיידקים שנשארו על חפצים דוממים. כחמישית מכל החולים נצפתה כחולה קשה, מה שמוביל בסופו של דבר לדלקת ריאות ואי ספיקת נשימה. מכיוון שלוקח זמן להופיע בתסמינים, גורמים רשמיים בתחום הבריאות חוששים כי אנשים עם תסמינים קלים (או אסימפטומטיים) עשויים שלא לפנות לטיפול רפואי, ומכאן שלא מדווחים על כל המקרים.
 

SABONSABON סבון חצ'קונים פצעי בגרות אקנה טבעי -

סבון אקנה ו סבון חצ'קונים / פצעי בגרות טבעי של סבון סבון הינו סבון יחודי שאין כדוגמתו
בעולם, סבון ה חצ'קונים הטבעי הומצא בישראל לפני מספר שנים מתוך צורך של הממציאים
למצא מזור לאנשים ובעיקר לבני הנוער הסובלים מבעיות של פצעונים בגוף ובפנים ונאלצים
להשתמש בחומרים מלאכותיים העלולים להזיק לעור לאורך זמן. הרצון של המפתחים היה להעזר
בשמנים הטבעים המצויים בטבע על מנת לטפל ולהקל על בעית הפצעים מחד ולא ליבש את העור
מאידך,בוצעו ניסויים רבים בבנית הרכב סבון טבעי שגם יפנק גם יחטא וינקה את העור, וגם
יטפל בפצעי הבגרות החצ'קונים.סבון סבון גאה להציג בפניכם את הסבון היחודי הנקרא סבון
חצ'קונים, אשר הינו סבון אקולוגי וטבעי ב 
100% .בנוסף בסבון סבון הוחלט גם למצא פתרון
נוח לתינוקות, סבון סבון פתחה סבון טבעי 100%העשוי מחמאת השיאה ושמני דקלים וקקאו
בתוספת שמן פרח הקלנדולה שמן הקלנדולה ידוע ביכולת הטיפול והריפוי של עור אדום ומגורה
וכן ביכולתו לעזור בניקוי עור עדין ממש כמו עור תינוקות,אנו בסבון סבון משתמשים באופן אישי
בסבון התינוקות קלנדולה על ילדינו מזה תקופה ארוכה ונהנים לתת להם רחצה נעימה ומפנקת
באמצעות סבון התינוקות, סבון הקלנדולה מותאם גם לספורטאים או לחיילים הסובלים משפשפות
ולכל מי שעורו עדין במיוחד.

תגיות  סבון טבעי
קנית מסכת נשימה והגנת הפנים מנגיף הקורונה
סבון סבון, סבונים טבעיים תוצרת הבית  סבון חצ'קוניםסבון אקנה סבון לגיל 50 + סבון לחצ'קונים  חצ'קונים פצעונים

 סבון ליובש, סבון לעור יבש, סבון פנים,סבון לוונדר,סבון שמן עץ התה, סבון קוקוס,שיבולת שועל, סבון שקדים, חמאת שיאה, שמן דקלים,  שמן קנולה, חמאת קקאו, שמן אתרי פרחי לימון,
שמן אתרי חוחובה, שמן אתרי ורדים, שמן אתרי עץ התה סבון סבון פצעונים חצקונים פצעים בפנים, פצעים על הפנים, פצעים בגב, פצעונים בגב, עור יבש
פצעי לחץ פצעים על הגב, שמן עץ התה, סבון טבעי
חצקונים חצ'קון סבון סבון זיקנה עור מקומט קמטים חוחובה גיל 50 גיל 60 גיל 70 תינוקות עור של תינוק פצעים על הישבן פצעים 
בישבן jmweubho tebv jrrv ACNE סבונים לחות היגיינה בריאות  לבריאות  אסותא shea butter.סבון טבעי, שמפו רחצה,נקיון ידיים שפעת
סבונים טבעיים,SLS , אל סבון סבון אמיתי

כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר SABONSABON הוא מידע בלבד, ולא הוראות לטיפול רפואי או המלצה לטיפול כזה או אחר, 
כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו

-------------------------------------------------------------------------------

    site map  |    Top  
--------------------------------------------------------

מסכות פנים רפואיות בתקן N95 - 
המלאי מוגבל 
נגיף הקורונה החדש שהתפרץ בווהאן שבסין בדצמבר 2019 (SARS-CoV-2, הגורם למחלת COVID-19) ממשיך להפיל קורבנות, ואנשי ארגון הבריאות העולמי (WHO) חוששים שהוא עלול להפוך למגיפה עולמית.


מחוללי מחלה הנישאים דרך האויר כגון שפעת, סארס, ונגיף הקורונה שהתפרץ בסין בדצמבר 2019, אחראים להתפרצויות של מחלות ולמגפות עולמיות.
העברה והדבקה מאדם לאדם בנגיפים שנישאים באוויר יכולה להתרחש במגע קרוב באמצעות הדבקה טיפתית: כאשר אדם חולה מדבר, משתעל או מתעטש, נפלטות ממערכת הנשימה שלו טיפות הנושאות את מחולל המחלה. הטיפות שנוצרות גדולות מ-5 מיקרון (0.005 מילימטר), כבדות ואינן נישאות באוויר בקלות. כשטיפות אלו באות במגע עם רקמה רירית חשופה של אדם אחר, כמו האף, הפה או העיניים, הן עלולות להדביק אותו. ההעברה גם יכולה להתרחש בצורה בלתי ישירה, דרך מגע עם משטחים שעליהם נוחתות טיפות כאלה. 
הדבקה מאדם לאדם יכולה להתרחש גם במרחקים גדולים יותר. הטיפות שנוצרות מכילות את הנגיפים, מים, מלחים וריר. כשהמים מתאדים, הטיפות הופכות לחלקיקים קטנים המכונים אירוסול (aerosol), הקטנים מ-5 מיקרון. אירוסול שמכיל מחולל מחלה נקרא גם droplet nuclei. חלקיקים אלו נישאים בקלות באוויר למרחק של מטרים אחדים ויכולים לרחף באוויר כמה שעות.
כדי להימנע מהדבקה והעברה של מחוללי מחלה הנישאים באוויר יש לנקוט אמצעי זהירות הכוללים שמירה על היגיינה, ובעיקר שטיפת ידיים יסודית, שיעול ועיטוש למרפק או לממחטת נייר והימנעות משהות בקרבת חולים.
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים