מ
סכת פנים להגנה בפני וירוס הקורנונה

מידע מהרשת על אמצעי חיטוי כנגד וירוס הקורונה

מדוע אלכוהול הוא המרכיב העיקרי ברוב חומרי ניקוי הידיים?

אלכוהול יעיל בהריגת סוגים שונים של חיידקים, כולל וירוסים וחיידקים כאחד, מכיוון שהוא מתגלה ומפעיל את החלבונים שלהם. תהליך זה, המכונה denaturation, יכה ולעתים קרובות יהרוג את החיידק מכיוון שהחלבונים שלו יתפרשו ויתקעו זה בזה. חום יכול גם להכחיש כמה חלבונים - לדוגמא, כשמבשלים ביצה, חלבוני הביצה המוצקים הם חלבונים שהופקו.

2. אלכוהול לא הורג כמה מיקרובים בצורה טובה - מדוע לא?
ישנם סוגים שונים של חיידקים ווירוסים, וסוגים מסוימים נהרגים יותר בקלות על ידי אלכוהול. לדוגמא, חיידקי E. coli, העלולים לגרום למחלות הניתנות במזון וזיהומים אחרים, נהרגים ביעילות רבה על ידי אלכוהול בריכוזים של יותר מ -60 אחוז. הבדלים במשטח החיצוני של חיידקים שונים הופכים את חיטוי האלכוהול ליעיל יותר נגד חלקם מאשר לאחרים.

באופן דומה, לנגיפים מסוימים יש עטיפה חיצונית, המכונה מעטפה, בעוד שאחרים אינם מעטפים. אלכוהול יעיל בהריגת וירוסים עטופים, כולל נגיף הקורונוס, אך יעיל פחות בהריגת וירוסים לא עטופים.

בין אם אתה מנסה להרוג חיידקים או ווירוסים, מחקרים רבים מצאו כי יש צורך בריכוז אלכוהול של 60 אחוז ומעלה כדי להיות יעילים.

3. אם 60 אחוז אלכוהול הוא טוב, האם 100 אחוז טובים יותר?

באופן מפתיע, לא. Denaturation של חלבון עובד למעשה מהר יותר כאשר מערבבים כמות קטנה של מים עם האלכוהול. ואלכוהול טהור יתנדף מהר מדי בכדי להרוג ביעילות חיידקים או נגיפים בעורך, במיוחד במהלך החורף כאשר האוויר פחות לח.

שימוש במאה אחוז אלכוהול גם יבש את העור במהירות רבה וגורם לו להתעצבן. זה עלול לגרום לכך שלא תחטא את הידיים בתדירות הנדרשת. זו הסיבה שרוב חומרי ניקוי הידיים מכילים חומרי חלבון, שהם תערובות שעוזרות לרכך ולהעניק לחות לעור שלך.

4. האם חיטוי ידיים תוצרת בית הוא רעיון טוב?
בעיניי, לא. ייתכן שתראה נוסחאות עשה זאת בעצמך באופן מקוון, כולל כמה המשתמשות בוודקה. עם זאת, וודקה היא בדרך כלל 80 הוכחה, מה שאומר שזה רק 40 אחוז אלכוהול. זה לא מספיק גבוה כדי להרוג ביעילות חיידקים.


שפשוף האלכוהול שיש לכם בחדר האמבטיה לחתכים ושריטות אולי נראה כמו אלטרנטיבה טובה, אבל אם אתם כבר ליד כיור, הבחירה הטובה ביותר היא לשטוף את הידיים עם סבון ומים חמים.

5. האם פג תוקף הידיים פג?

מרבית חומרי הניקוי הידיים המסחריים יעילים למשך מספר שנים כאשר הם מאוחסנים כראוי ומסומנים בתאריכי תפוגה. דבר אחד שכדאי לזכור הוא שאלכוהול הוא הפכפך, מה שאומר שלאורך זמן האלכוהול יתנדף לאט לאט והמחיטוי יאבד את יכולתו להרוג ביעילות נגיפים וחיידקים. עם זאת, כאשר מכשיר ניקוי ידיים נמצא בביקוש כה גבוה כעת, לא סביר שתרכוש אחד שפג תוקפו.

 

SABONSABON סבון חצ'קונים פצעי בגרות אקנה טבעי -

סבון אקנה ו סבון חצ'קונים / פצעי בגרות טבעי של סבון סבון הינו סבון יחודי שאין כדוגמתו
בעולם, סבון ה חצ'קונים הטבעי הומצא בישראל לפני מספר שנים מתוך צורך של הממציאים
למצא מזור לאנשים ובעיקר לבני הנוער הסובלים מבעיות של פצעונים בגוף ובפנים ונאלצים
להשתמש בחומרים מלאכותיים העלולים להזיק לעור לאורך זמן. הרצון של המפתחים היה להעזר
בשמנים הטבעים המצויים בטבע על מנת לטפל ולהקל על בעית הפצעים מחד ולא ליבש את העור
מאידך,בוצעו ניסויים רבים בבנית הרכב סבון טבעי שגם יפנק גם יחטא וינקה את העור, וגם
יטפל בפצעי הבגרות החצ'קונים.סבון סבון גאה להציג בפניכם את הסבון היחודי הנקרא סבון
חצ'קונים, אשר הינו סבון אקולוגי וטבעי ב 
100% .בנוסף בסבון סבון הוחלט גם למצא פתרון
נוח לתינוקות, סבון סבון פתחה סבון טבעי 100%העשוי מחמאת השיאה ושמני דקלים וקקאו
בתוספת שמן פרח הקלנדולה שמן הקלנדולה ידוע ביכולת הטיפול והריפוי של עור אדום ומגורה
וכן ביכולתו לעזור בניקוי עור עדין ממש כמו עור תינוקות,אנו בסבון סבון משתמשים באופן אישי
בסבון התינוקות קלנדולה על ילדינו מזה תקופה ארוכה ונהנים לתת להם רחצה נעימה ומפנקת
באמצעות סבון התינוקות, סבון הקלנדולה מותאם גם לספורטאים או לחיילים הסובלים משפשפות
ולכל מי שעורו עדין במיוחד.

תגיות  סבון טבעי
קנית מסכת נשימה והגנת הפנים מנגיף הקורונה
סבון סבון, סבונים טבעיים תוצרת הבית  סבון חצ'קוניםסבון אקנה סבון לגיל 50 + סבון לחצ'קונים  חצ'קונים פצעונים

 סבון ליובש, סבון לעור יבש, סבון פנים,סבון לוונדר,סבון שמן עץ התה, סבון קוקוס,שיבולת שועל, סבון שקדים, חמאת שיאה, שמן דקלים,  שמן קנולה, חמאת קקאו, שמן אתרי פרחי לימון,
שמן אתרי חוחובה, שמן אתרי ורדים, שמן אתרי עץ התה סבון סבון פצעונים חצקונים פצעים בפנים, פצעים על הפנים, פצעים בגב, פצעונים בגב, עור יבש
פצעי לחץ פצעים על הגב, שמן עץ התה, סבון טבעי
חצקונים חצ'קון סבון סבון זיקנה עור מקומט קמטים חוחובה גיל 50 גיל 60 גיל 70 תינוקות עור של תינוק פצעים על הישבן פצעים 
בישבן jmweubho tebv jrrv ACNE סבונים לחות היגיינה בריאות  לבריאות  אסותא shea butter.סבון טבעי, שמפו רחצה,נקיון ידיים שפעת
סבונים טבעיים,SLS , אל סבון סבון אמיתי

כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר SABONSABON הוא מידע בלבד, ולא הוראות לטיפול רפואי או המלצה לטיפול כזה או אחר, 
כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו

-------------------------------------------------------------------------------

    site map  |    Top  
--------------------------------------------------------

מסכות פנים רפואיות בתקן N95 - 
המלאי מוגבל 
נגיף הקורונה החדש שהתפרץ בווהאן שבסין בדצמבר 2019 (SARS-CoV-2, הגורם למחלת COVID-19) ממשיך להפיל קורבנות, ואנשי ארגון הבריאות העולמי (WHO) חוששים שהוא עלול להפוך למגיפה עולמית.


מחוללי מחלה הנישאים דרך האויר כגון שפעת, סארס, ונגיף הקורונה שהתפרץ בסין בדצמבר 2019, אחראים להתפרצויות של מחלות ולמגפות עולמיות.
העברה והדבקה מאדם לאדם בנגיפים שנישאים באוויר יכולה להתרחש במגע קרוב באמצעות הדבקה טיפתית: כאשר אדם חולה מדבר, משתעל או מתעטש, נפלטות ממערכת הנשימה שלו טיפות הנושאות את מחולל המחלה. הטיפות שנוצרות גדולות מ-5 מיקרון (0.005 מילימטר), כבדות ואינן נישאות באוויר בקלות. כשטיפות אלו באות במגע עם רקמה רירית חשופה של אדם אחר, כמו האף, הפה או העיניים, הן עלולות להדביק אותו. ההעברה גם יכולה להתרחש בצורה בלתי ישירה, דרך מגע עם משטחים שעליהם נוחתות טיפות כאלה. 
הדבקה מאדם לאדם יכולה להתרחש גם במרחקים גדולים יותר. הטיפות שנוצרות מכילות את הנגיפים, מים, מלחים וריר. כשהמים מתאדים, הטיפות הופכות לחלקיקים קטנים המכונים אירוסול (aerosol), הקטנים מ-5 מיקרון. אירוסול שמכיל מחולל מחלה נקרא גם droplet nuclei. חלקיקים אלו נישאים בקלות באוויר למרחק של מטרים אחדים ויכולים לרחף באוויר כמה שעות.
כדי להימנע מהדבקה והעברה של מחוללי מחלה הנישאים באוויר יש לנקוט אמצעי זהירות הכוללים שמירה על היגיינה, ובעיקר שטיפת ידיים יסודית, שיעול ועיטוש למרפק או לממחטת נייר והימנעות משהות בקרבת חולים.
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים