מ
סכת פנים להגנה בפני וירוס הקורנונה
דף הבית >> מסכת פנים
 
בישת מסיכת פנים היא מראה שכיח בקוריאה במהלך התפרצות COVID-19. בעקבות הביקוש המוחץ, הממשלה החלה בשבוע שעבר לקצץ שתי מסכות לאדם בשבוע, כאמצעי דרסטי לטיפול בכיכול האספקה. מסכות הפנים הנפוצות ביותר הן חד פעמיות, המיועדות במקור לסינון של עד 94 או 95 אחוז של אבק דק, המכונות מסכות N94 או N95.
 
צוות מחקר של KAIST הודיע ​​כי פיתחו פילטר ננו ששומר על יעילות סינון מעולה גם לאחר שטיפת ידיים דרך פיתוח טכנולוגיה קניינית אשר
 
תמונה: מסכות פנים להגנה על בני אדם מפני וירוסים, כמו קורונה; זכויות יוצרים: panthermedia.net/ משפחת המשפחה
עקב פילטר ננו ניתן לשטוף את מסכות הפנים ולכן ניתן למחזור.
 
מוצרים ומציגים סביב חד פעמי
תמונה: מסכות פנים ב- MEDICA; זכויות יוצרים: מס דיסלדורף
מציגים ומוצרים הקשורים לנושא זה ניתן למצוא בקטלוג של MEDICA 2019:
 
מסכות פנים OT, חד פעמיות לכובע OT
מאמרים חד פעמיים לניתוחים
מאמרים לסיעוד, היגיינה וקוסמטיקה רפואית
מיישר ננו-סיבים בקוטר של 100 ~ 500 ננומטר בכיוונים אורטוגונאליים או חד כיווניים. מסיכת פנים ננו שמסוננת לשימוש חוזר יכולה לעזור להקל על האתגרים הנובעים ממחסור האספקה ​​של מסכות פנים.
 
המסכה המסוננת של פרופ 'איל-דו קים מסננת מסיבי ננו תשמור על המסגרת החזקה ועל תפקוד הסינון שלה גם לאחר שנשטפה יותר מעשרים פעמים. פרופ 'קים, שהמשיך ללמוד סינון של אבק דק באמצעות ננו-פילטרים, ממתין כעת לאישור סופי של משרד המזון והבטיחות לתרופות כדי להביא את המוצר שלו לשוק.
 
פרופ 'קים השתמש בתהליך חסימת אלקטרוספין לבידוד לייצור ננו-סיבים אורתוגונאליים על ידי בקרת יישור הננו-סיבים. מבנה זה יכול למזער את מסירת הלחץ לכיוון מסנן האוויר ולמקסם את יעילות הסינון, השונה ממסכות חד פעמיות קיימות ללא סיבי ננו.
 
מסכות קיימות גם לא מצליחות לשמור על פונקציית סינון האוויר שלהן מכיוון שתפקודן האלקטרוסטטי נעלם כאשר הן נחשפות למים. לפיכך, יעילות הסינון שלהם מופחתת משמעותית, מה שמאפשר כמעט להשתמש בהם מחדש. עם זאת, הוכח כי עיצוב ננו-סיבי זה עמיד במים עם יעילות סינון של יותר מ 94% ב 20 בדיקות חיידקיות חוזרות ונשנות עם אתנול. גם מסכת הננו-סיבים לא הראתה שום עיוות במבנה הננו-ממברנה שלה למרות 20 השטיפות הידיים. בפרט אושר כי לא היו עיוותים בקרום, אפילו לאחר השריית אתנול יותר משלוש שעות.
 
פרופ 'קים אמר, "אנו מאמינים כי ניתן להשתמש במסיכה זו כחודש אפילו לאחר שטיפה באתנול. ניתן גם להחליף את המסנן הפנימי." הוא הוסיף, "גילינו כי המסכה מסננת עד 80 אחוז של חלקיקי 600 ננומטר, גם לאחר שעברה בדיקת כיפוף יותר מ -4,000 פעמים."
 
פרופ 'קים הקים את חברת ההפעלה שלו, "מכון המחקר קים איל-דו" בפברואר האחרון. כיום היא יכולה לייצר 1,500 פילטרים מסיבי ננו ביום.

מסיכות פנים בתקן FPP-3 ו FPP-2 המתקדמת ביותר בהגנה מפני וירוסים. מסנן פחם פעיל. מתאימה לחומרים אורגניים. פילטר חד כיווני.

האם לבישת מסיכת פנים רפואית יכולה להגן עליך מפני וירוס הקורונאב החדש? זו שאלה שרבים אנשים, כולל בעלי חיות מחמד שמניחים מסכות פנים כלביות על כלביהם.

אם מדובר במסכת פנים כירורגית רגילה, התשובה היא "לא", אמר ד"ר ויליאם שפנר, מומחה למחלות זיהומיות מאוניברסיטת ונדרבילט בטנסי, ל- Live Science.

מסיכה מיוחדת יותר, המכונה מכונת הנשמה N95, יכולה להגן מפני וירוס הנגיף החדש, הנקרא גם 2019-nCoV. הנשמה עבה יותר ממסיכה כירורגית, אך שפלנר אינו ממליץ עליה לשימוש ציבורי, לפחות לא בשלב זה.

קשורים: מספר מקרי המוות של וירוס Coronavirus עד 213: עדכונים חיים ב- 2019-nCoV

הסיבה לכך היא, בחלקה, זה מאתגר ללבוש את המסכות האלה וללבוש אותן במשך תקופות ארוכות, אמר.

מומחים מקבלים הסבה מקצועית מדי שנה כיצד להתאים כראוי את הנשמות האוויר סביב האף, הלחיים והסנטר, ומבטיחים כי הלובשים לא נושמים סביב קצות הנשמה. "כשאתה עושה את זה מסתבר שעבודת הנשימה, מכיוון שאתה עובר חומר סמיך מאוד, קשה יותר. אתה צריך לעבוד כדי לנשום פנימה והחוצה. זה קצת קלסטרופובי. זה יכול להיות לח וחם שם בפנים, "אמר שפרנר.

"אני יודע שאני יכול ללבוש אותם כשאני צריך כחצי שעה," הוסיף. "אבל אז אני צריך לצאת מחדר הבידוד, להוריד אותו ולקחת נשימות עמוקות, סוג של התקררות, לפני שאוכל לחזור פנימה."
לקניית מסכות הגנה מקורונה
------------------------------------
COVID-19, המחלה הנגרמת על ידי נגיף הקורונאוו החדש, קמה בסין אך התפשטה מאז למדינות רבות - כולל ארה"ב. למרות שהסיכון לרוב האנשים במדינה זו נותר נמוך, רבים קונים מסכות פנים כדי לסייע בהגנה על עצמן.
 
אולם מסכות פנים אינן דרך יעילה למנוע את המחלה אצל רוב האנשים הבריאים, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן וארגון הבריאות העולמי. זה כולל מסכות רגילות, רופפות, המכונות לפעמים מסכות כירורגיות; מכשירי הנשמה מהודקים יותר N95, המסננים 95 אחוז מהחלקיקים הנישאים באוויר; ומסכות פנים לשימוש חוזר לפעמים המפורסמות כמסיכות אבק.
 
העניין במסיכות מובן, אומר וויליאם שפנר, M.D., פרופסור לרפואה בחטיבה למחלות זיהומיות בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ונדרבילט בנאשוויל. אבל כל תועלת שאנשים בריאים עשויים להפיק מחבישת מסיכה היא צנועה ככל הנראה. למען האמת, אם אינך חולה או מטפל באנשים שנמצאים במצב כזה, חבישת מסיכה מגיעה עם חסרונות. הנה מה שאתה צריך לדעת.
 
איך אתה יכול להיות יותר בריא?
 
במהלך סוף השבוע הזהיר המנתח האמריקני ג'רום מ. אדמס מ.ד., אמריקאים, באמצעות טוויטר: "הפסיקו מסי קנייה!" הוא הדגיש כי מסכות אינן מסייעות במניעת התפשטות נגיף הקורון בציבור הרחב.
 
מומחים אחרים מסכימים. "במחקר שנעשה אנו לא רואים שום תועלת ברמה הקהילתית בלבישת המסכה", אומרת אמנדה מק'קלנד, M.P.H., סגן נשיא בכיר ב- Vital Strategies, ארגון לבריאות הציבור שמתמקד באיומי בריאות גלובליים.
 
יותר על CORONAVIRUS
כיצד להגן על עצמך מפני וירוס
שאלות נפוצות בנושא וירוס Coronavirus: מה שאתה צריך לדעת על COVID-19
כיצד התפשטות וירוס Coronavav יכול להשפיע על תוכניות הנסיעות שלך
תנודתיות בשוק המניות: 3 מהלכים כדי לעקוב אחר השקעותיך
למשל, במסכות כירורגיות יש התאמה רופפת, מה שאומר כי טיפות נוזלים - כמו מה שאדם מגרש כשהוא משתעל, ועל ידי כך נחשב מועבר לווירוס קורונו - יכולות לדלוף סביב צידי המסכה.
 
מכשירי הנשמה של ה- N95 נאים יותר, אך יכולים להיות קשים להתאמה כראוי. למעשה, על עובדי שירותי הבריאות לעבור בדיקה שנתית כדי להוכיח שהם יכולים להתאים למכשיר כראוי וליצור חותם מלא כנגד נזילות סביב הצדדים.
 
בנוסף, מסכות פנים יכולות להיות לא נוחות, כך שתוכלו למצוא את עצמכם מכוונים את המסכה לעיתים קרובות. או שתוכל להוריד אותו לאכול או לשתות ואז להחזיר אותו לאחר מכן. זה מנצח את המטרה, אומר מקלקלנד. "אנשים מזהמים את עצמם יותר בכך שהם נוגעים במסיכה ומוציאים אותה לפנים ומחוצה להם."
 
שתי המסכות הכירורגיות והן מכשירי הנשמה N95 נועדו לשימוש פעם אחת בלבד ואז לזרוק - ספקי שירותי הבריאות משתמשים במסיכה חדשה עבור כל מטופל, בין השאר משום שמסכות יכולות להיות מזוהמות על ידי חיידקים במהלך השימוש. עם זאת, צרכנים עשויים להתפתות לשימוש חוזר בהם, ואולי להפיץ את הנגיף למשטחים או פריטים אחרים, אומר אהרון גלאט, M.D., יו"ר הרפואה בהר סיני דרום נסאו, ופרופסור בבית הספר לרפואה Icahn בהר סיני.
 
כדי למנוע אפשרות זו, עובדי שירותי הבריאות מנקים את ידיהם בכל פעם שהם מסירים מסכה, אומר שפנר.
 
באשר למסכות בד רחיצות שאתה עשוי לראות למכירה, ישנן עדויות שמסכות לשימוש חוזר במסכות אינן האפשרות הטובה ביותר. מחקר שנערך ב- BMJ בשנת 2015 מצא כי עובדי שירותי הבריאות המשתמשים במסכות בד היו בעלי סיכוי גבוה יותר להידבק במחלות נשימה מאשר אלה שהשתמשו במסכות כירורגיות חד פעמיות, אפילו כאשר העובדים שטפו אותם בסוף כל אחת מהמשמרות שלהם.
 
באופן כללי, אומר גלאט (שלא היה מעורב במחקר ה- BMJ), "הפוטנציאל לזיהום של מסכות בד כאלה הוא חשש אמיתי, במיוחד אם הם לא מנקים כראוי."
 
עם זאת, אם תבחר מסכה לשימוש חוזר, שפלנר ממליץ לעקוב אחר הוראות היצרן כיצד לנקות אותה.
 
אז מי צריך מסיכה?
אנשים עם תסמינים שיכולים להיות COVID-19 - כמו חום, שיעול וקוצר נשימה - צריכים ללבוש מסכה כאשר הם נמצאים בסביבת אחרים, כדי להגביל את התפשטות הזיהום, אומר ה- CDC.
 
בנוסף, מכיוון שנחשד כי נגיף הקורונוס מתפשט בעיקר בין אנשים שיש להם קשר הדוק - כלומר בגובה של מטר וחצי - זה עם זה, על מי שמטפל במישהו שנחשד שיש לו COVID-19 לשקול לחבוש מסכה, על פי CDC ו- WHO.
 
אם אתה נמצא באחת הקבוצות האלה, חשוב להשתמש במסכות כמו שצריך. שטפו את הידיים לפני שתלבשו את המסכה ואז נסו לא לגעת בה. אם כן, שטוף ידיים שוב. השלך את המסכה ברגע שהיא לחה. להסרתו, טפלו באלסטיקה סביב אוזניכם (לא בחלק הקדמי של המסכה), השליכו אותה מייד, בשקית ניילון סגורה או בסל עם מכסה, ושטפו את הידיים שוב. אל תשתמש שוב במסיכה.
 
על עובדי שירותי הבריאות להשתמש גם במסכות כדי להגן על עצמם - רצוי N95 - כאשר הם מטפלים באנשים החשודים כבעלי COVID-19, על פי ה- CDC.
 
הצעדים הטובים ביותר למניעה
בעוד שמסיכות נחשבות מתאימות רק לאחוז קטן של אנשים

אמנם ניתן לקנות את מכשיר ההנשמה N95 באופן מקוון, אך שפלנר יעץ נגדו. ראשית, יש רק שבעה מקרים של נגיף קורונה בארצות הברית בשלב זה. בינתיים שפעת תדביק, תאשפז ואף תהרוג אלפים על אלפי אמריקנים השנה, אך רוב האנשים לא חושבים לנקוט באותם אמצעי זהירות לאותה מחלה, אמר. יתרה מזאת, אף כי לא חסרים כעת את ההנשמה, יכול להיות שאם יותר מדי אנשים קונים שלא לצורך, 
האם לבישת מסיכת פנים רפואית יכולה להגן עליך מפני וירוס הקורונאב החדש? זו שאלה שרבים שואלים, כולל בעלי חיות מחמד שמניבות מסכות פנים כלביות על הכלבים שלהם.
 
אם מדובר במסיכת פנים כירורגית רגילה, התשובה היא לא, אמר ד"ר ויליאם שפנר, מומחה למחלות זיהומיות מאוניברסיטת ונדרבילט בטנסי.
 
מסיכה מיוחדת יותר, המכונה מכונת הנשמה N95, יכולה להגן מפני נגיף הקורונוויר החדש, המכונה גם SARS-CoV-2. ההנשמה עבה יותר ממסיכה כירורגית, אך לא שפלנר ולא המרכזים למניעה ובקרה של מחלות (CDC) ממליצים עליה לשימוש ציבורי, לפחות לא בשלב זה.
 
קשורים: מקרי וירוס Coronav 89,000: עדכונים חיים ב- COVID-19
 
הסיבה לכך היא, בחלקה, מאתגר ללבוש את המסכות האלה וללבוש אותן במשך תקופות ארוכות, אמר.
 
מומחים מקבלים הסבה מקצועית מדי שנה כיצד להתאים כראוי את הנשמות האוויר סביב האף, הלחיים והסנטר, ומבטיחים כי הלובשים אינם נושמים סביב קצות הנשמה. "כשאתה עושה את זה מסתבר שעבודת הנשימה, מכיוון שאתה עובר חומר סמיך מאוד, קשה יותר. אתה צריך לעבוד כדי לנשום פנימה והחוצה. זה קצת קלסטרופובי. זה יכול להיות לח וחם שם בפנים, "אמר שפרנר.
 
"אני יודע שאני יכול ללבוש אותם כשאני צריך כחצי שעה," הוסיף. "אבל אז, אני צריך לצאת מחדר הבידוד, להוריד אותו ולקחת נשימות עמוקות, סוג של התקררות, לפני שאוכל לחזור פנימה."
 
אמנם יתכן וניתן לנקות את הנשמת הנשימה N95 באופן מקוון, אך שפר התייעץ בכך. אם יותר מדי אנשים מאגרים הנשמות שלא לצורך, מחסור יכול להעמיד את בריאותם של העובדים הרפואיים ושל אלה הזקוקים להם בסיכון, אמר שפר.
 
הנשמה N95 מנשמת N95 (קרדיט תמונה: Shutterstock)
מסכות כירורגיות
מסכת הכירורגיה הדקה יותר מיועדת למנתחים, מכיוון שמוצרים אלה עושים עבודה טובה בכדי לשמור על פתוגנים מהאף והפה של הרופא לחדור לתחום הכירורגי, אמר שפר.
 
בחלק ממדינות אסיה, כמו יפן וסין, אין זה נדיר לראות אנשים לובשים מסכות כירורגיות בציבור כדי להגן מפני פתוגנים וזיהום. אבל המסכות הללו לא עוזרות רבות בהקשר של נגיף, אמר שפר. "הם לא מיועדים להרחיק חלקיקים ויראליים, והם לא כמעט מחוברים סביב האף והלחיים שלך כמו מכשיר הנשמה N95," אמר.
 
"יכול להיות שהם מועילים במידה מסוימת? כן, אבל סביר להניח שההשפעה תהיה צנועה", אמר שפר.
 
הוא ציין כי אנשים מסוימים לובשים מסכות כירורגיות מכיוון שהם חולים בהצטננות או בשפעת והם אינם רוצים לחלות על אנשים אחרים. אבל אם אתה חולה, עדיף לא להגיע לשטחים ציבוריים. "זה הזמן להישאר בבית", אמר שפרנר.
 
עם זאת, אנשים חולים ב- COVID-19 צריכים ללבוש מסכות פנים כדי להפחית את הסיכון לזיהום בקרב אנשים סביבם, על פי ה- CDC. על עובדי שירותי הבריאות ואלו "המטפלים במישהו שנדבק ב- COVID-19 במצבים קרובים (בבית או במוסד בריאות)", גם הם צריכים ללבוש מסכות פנים, כך דיווח ה- CDC.
 
אנשים העונדים מסכות כירורגיות צריכים להיפטר מהם לאחר כל שימוש, הוסיף ה- CDC.
 
אחרת, הדרך הטובה ביותר להימנע מקבלת וירוס הקורנו היא בראש ובראשונה לדחות כל נסיעה למקומות עם התפרצויות ידועות. אתה יכול גם לשטוף היטב את הידיים שלך עם סבון; הימנעו מלגעת בעיניים, באף ובפה בידיים לא רחוצות; הימנע מקשר הדוק עם אנשים חולים; ולחטא חפצים ומשטחים נגועים בתדירות גבוהה, ממליץ ה- CDC.
 
באשר לבעלי חיות מחמד שמניחים מסכות פנים על כלביהם, כלב פומרני בהונג קונג בדק חיובי "חיובי חלש" עבור COVID-19. כלב זה נמצא כעת בהסגר, אך אינו מגלה תסמינים של המחלה, על פי קטע שפורסם ב -5 במארס ב"דרום צ'יינה מורנינג פוסט ". עם זאת, לא ברור כיצד נבדק הכלב בגלל המחלה. יתרה מזאת, לא נראה כי חיות מחמד יכולות להעביר את הנגיף לבני אדם, ומומחים אמרו לאנשים עם חיות מחמד שלא להיכנס לפאניקה.
 
במקום לשים מסכות פנים על חיות מחמד, ה- CDC ממליץ לאנשים חולים ב- COVID-19 להימנע מבעלי חיים בדיוק כמו שהיו עושים אנשים אחרים

לקנית מסכות

האם על יותר מאיתנו ללבוש מסכות פנים כדי להאט את התפשטות נגיף הקורונוב?
 
שאלה זו אמורה להעריך על ידי צוות יועצים של ארגון הבריאות העולמי (WHO).
 
הקבוצה תשקול מחקר האם ניתן להקרין את הנגיף רחוק יותר ממה שחשבו בעבר; מחקר שנערך בארה"ב מציע שיעול יכול להגיע ל 6 מ 'ומתעטש עד 8 מ'.
 
יו"ר הפאנל, פרופ 'דייויד היימן, אמר לחדשות ה- BBC כי המחקר החדש עשוי להוביל לשינוי בעצות בנושא מסכות.
 
המנהל לשעבר של ארגון הבריאות העולמי הסביר: "ארגון הבריאות העולמי פותח שוב את הדיון שלו ובוחן את הראיות החדשות כדי לראות האם צריך להיות שינוי בדרך שבה היא ממליצה להשתמש במסכות."
 
מה העצה הנוכחית?
ארגון הבריאות העולמי ממליץ לשמור על מרחק של לפחות 1 מ 'מכל מי שמשתעל או מתעטש כדי למנוע את הסיכון לזיהום.
 
כתוב שאנשים חולים המראים תסמינים צריכים ללבוש מסכות.
 
מי צריך ללבוש מסכות?
ארה"ב מחשיבה מסכות פנים מבד לציבור
אך היא מייעצת כי אנשים בריאים צריכים רק ללבוש אותם אם הם מטפלים באחרים החשודים כנדבקים או אם הם עצמם משתעלים או מתעטשים.
 
תמונות זכויות יוצרים תמונות GETTY
כיתוב תמונה
המחקר החדש מעלה כי שיעולים והתעטשויות עשויים להקרין נוזלים רחוקים יותר ממה שחשבו בעבר
היא מדגישה שמסיכות יעילות אך ורק אם הן משולבות בכביסת ידיים תכופה ומשתמשות בהן ונמכרות כראוי.
 
בריטניה, יחד עם מדינות אחרות כולל ארה"ב, ממליצות כי על התרחקות חברתית פירושו להישאר במרחק של לפחות 2 מ 'זה מזה.
 
עצה זו מבוססת על ראיות המראות שניתן להעביר נגיפים רק כאשר הם נשאבים בתוך טיפות נוזל.
 
ההבנה היא שרוב הטיפות הללו יתאדו או ייפלו לקרקע ליד האדם ששחרר אותן.
 
אז מה אומר המחקר החדש?
חוקרים במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) בקיימברידג 'בארה"ב השתמשו במצלמות במהירות גבוהה וחיישנים אחרים כדי להעריך במדויק מה קורה לאחר שיעול או עיטוש.
 
הם גילו כי נשיפה מייצרת ענן גז קטן הנע במהירות, שיכול להכיל טיפות נוזלים בגדלים שונים - וכי הקטן ביותר מבין אלה יכול להוביל בענן לאורך מרחקים ארוכים.
 
המחקר, שנערך בתנאי מעבדה, מצא כי שיעולים יכולים להקרין נוזלים במרחק של עד 6 מ 'וכי התעטשויות הכרוכות במהירויות גבוהות בהרבה יכולות להגיע עד 8 מ' משם.
 
מדריך פשוט: כיצד אוכל להגן על עצמי?
יצירת קשר נמנע: הכללים על בידוד עצמי ופעילות גופנית
כלי עיון: בדוק מקרים באזורך
מפות ותמונות: מדריך חזותי להתפרצות
וידאו: שטיפת היד השנייה של 20 שניות
מה ההשלכות?
המדענית שהובילה את המחקר, פרופ 'לידיה בורויבה מ- MIT, אמרה לי שהיא מודאגת מהמושג הנוכחי "מרחקים בטוחים".
 
"מה שאנחנו נושפים, משתעלים או מתעטשים זה ענן גז שיש בו תנופה גבוהה שיכולה להגיע רחוק, לוכד את הטיפות בכל הגדלים שבתוכה ומוביל אותם דרך החדר", אמרה.
 
"לכן הרעיון השגוי הזה של בטיחות בגובה מטר עד שניים, שאיכשהו טיפות פשוט ייפלו לקרקע במרחק זה איננו מבוסס על מה שכאמדנו, נמדדנו והדמיינו ישירות."
 
האם זה משנה את העצות לגבי מסכות?
השקפתו של פרופ 'בורויבה היא כי במצבים מסוימים, במיוחד בתוך חדרים מאווררים גרועים, לבישת מסכות הייתה מצמצמת את הסיכונים.
 
לדוגמה, כאשר אתם עומדים מול מישהו שנדבק, מסכות יכולות לעזור בהסטת זרימת הנשימה ועומס הנגיף שלה מהפה.
 
פרופ 'בורויבה אמר כי "מסכות רופפות אינן מתכוונות להגן מפני שאיפת החלקיקים הקטנים ביותר באוויר מכיוון שאינן מספקות סינון.
 
"אבל הם עלולים להטות את הענן שנפלט במומנטום גבוה לצד במקום קדימה."
לקנית מסכות
 

SABONSABON סבון חצ'קונים פצעי בגרות אקנה טבעי -

סבון אקנה ו סבון חצ'קונים / פצעי בגרות טבעי של סבון סבון הינו סבון יחודי שאין כדוגמתו
בעולם, סבון ה חצ'קונים הטבעי הומצא בישראל לפני מספר שנים מתוך צורך של הממציאים
למצא מזור לאנשים ובעיקר לבני הנוער הסובלים מבעיות של פצעונים בגוף ובפנים ונאלצים
להשתמש בחומרים מלאכותיים העלולים להזיק לעור לאורך זמן. הרצון של המפתחים היה להעזר
בשמנים הטבעים המצויים בטבע על מנת לטפל ולהקל על בעית הפצעים מחד ולא ליבש את העור
מאידך,בוצעו ניסויים רבים בבנית הרכב סבון טבעי שגם יפנק גם יחטא וינקה את העור, וגם
יטפל בפצעי הבגרות החצ'קונים.סבון סבון גאה להציג בפניכם את הסבון היחודי הנקרא סבון
חצ'קונים, אשר הינו סבון אקולוגי וטבעי ב 
100% .בנוסף בסבון סבון הוחלט גם למצא פתרון
נוח לתינוקות, סבון סבון פתחה סבון טבעי 100%העשוי מחמאת השיאה ושמני דקלים וקקאו
בתוספת שמן פרח הקלנדולה שמן הקלנדולה ידוע ביכולת הטיפול והריפוי של עור אדום ומגורה
וכן ביכולתו לעזור בניקוי עור עדין ממש כמו עור תינוקות,אנו בסבון סבון משתמשים באופן אישי
בסבון התינוקות קלנדולה על ילדינו מזה תקופה ארוכה ונהנים לתת להם רחצה נעימה ומפנקת
באמצעות סבון התינוקות, סבון הקלנדולה מותאם גם לספורטאים או לחיילים הסובלים משפשפות
ולכל מי שעורו עדין במיוחד.

תגיות  סבון טבעי
קנית מסכת נשימה והגנת הפנים מנגיף הקורונה
סבון סבון, סבונים טבעיים תוצרת הבית  סבון חצ'קוניםסבון אקנה סבון לגיל 50 + סבון לחצ'קונים  חצ'קונים פצעונים

 סבון ליובש, סבון לעור יבש, סבון פנים,סבון לוונדר,סבון שמן עץ התה, סבון קוקוס,שיבולת שועל, סבון שקדים, חמאת שיאה, שמן דקלים,  שמן קנולה, חמאת קקאו, שמן אתרי פרחי לימון,
שמן אתרי חוחובה, שמן אתרי ורדים, שמן אתרי עץ התה סבון סבון פצעונים חצקונים פצעים בפנים, פצעים על הפנים, פצעים בגב, פצעונים בגב, עור יבש
פצעי לחץ פצעים על הגב, שמן עץ התה, סבון טבעי
חצקונים חצ'קון סבון סבון זיקנה עור מקומט קמטים חוחובה גיל 50 גיל 60 גיל 70 תינוקות עור של תינוק פצעים על הישבן פצעים 
בישבן jmweubho tebv jrrv ACNE סבונים לחות היגיינה בריאות  לבריאות  אסותא shea butter.סבון טבעי, שמפו רחצה,נקיון ידיים שפעת
סבונים טבעיים,SLS , אל סבון סבון אמיתי

כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר SABONSABON הוא מידע בלבד, ולא הוראות לטיפול רפואי או המלצה לטיפול כזה או אחר, 
כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו

-------------------------------------------------------------------------------

    site map  |    Top  
--------------------------------------------------------

מסכות פנים רפואיות בתקן N95 - 
המלאי מוגבל 
נגיף הקורונה החדש שהתפרץ בווהאן שבסין בדצמבר 2019 (SARS-CoV-2, הגורם למחלת COVID-19) ממשיך להפיל קורבנות, ואנשי ארגון הבריאות העולמי (WHO) חוששים שהוא עלול להפוך למגיפה עולמית.


מחוללי מחלה הנישאים דרך האויר כגון שפעת, סארס, ונגיף הקורונה שהתפרץ בסין בדצמבר 2019, אחראים להתפרצויות של מחלות ולמגפות עולמיות.
העברה והדבקה מאדם לאדם בנגיפים שנישאים באוויר יכולה להתרחש במגע קרוב באמצעות הדבקה טיפתית: כאשר אדם חולה מדבר, משתעל או מתעטש, נפלטות ממערכת הנשימה שלו טיפות הנושאות את מחולל המחלה. הטיפות שנוצרות גדולות מ-5 מיקרון (0.005 מילימטר), כבדות ואינן נישאות באוויר בקלות. כשטיפות אלו באות במגע עם רקמה רירית חשופה של אדם אחר, כמו האף, הפה או העיניים, הן עלולות להדביק אותו. ההעברה גם יכולה להתרחש בצורה בלתי ישירה, דרך מגע עם משטחים שעליהם נוחתות טיפות כאלה. 
הדבקה מאדם לאדם יכולה להתרחש גם במרחקים גדולים יותר. הטיפות שנוצרות מכילות את הנגיפים, מים, מלחים וריר. כשהמים מתאדים, הטיפות הופכות לחלקיקים קטנים המכונים אירוסול (aerosol), הקטנים מ-5 מיקרון. אירוסול שמכיל מחולל מחלה נקרא גם droplet nuclei. חלקיקים אלו נישאים בקלות באוויר למרחק של מטרים אחדים ויכולים לרחף באוויר כמה שעות.
כדי להימנע מהדבקה והעברה של מחוללי מחלה הנישאים באוויר יש לנקוט אמצעי זהירות הכוללים שמירה על היגיינה, ובעיקר שטיפת ידיים יסודית, שיעול ועיטוש למרפק או לממחטת נייר והימנעות משהות בקרבת חולים.
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים