מ
סכת פנים להגנה בפני וירוס הקורנונה
דף הבית >> סבון סבון - איך עושים סבון
 
 
 

 


 
 

תהליך היצירה של סבון סבון - לפי חיתוך הזהב

 
הסבון הטבעי של סבון סבון - תוצרת הבית  מיוצר בתהליך קר ללא חימום יתר של השמנים,
תהליך המשמר את תכונותיהם הטבעיות של השמנים.

בשלב ראשון אנו קונים מהספקים הכי טובים , את חומרי הגלם המשובחים
ביותר, העשויים אך ורק משמנים צמחיים,רוב השמניםמיועדים למאכל אדם או למריחה על העור
אנו מערבבים את השמנים בטמפרטורה של עד 40 מעלות לתערובת אחידה

בתהליך היצירה הסבון נוצק לתבניות עץ מיוחדות,
ממתין שם מספר ימים ואז נחתך בעזרת מכשיר מיתרים
לפרוסות סבון.
הסבון עובר למגשיות לייבוש ולהבשלה, למשך כחודש עד חודשיים 
להבשלתו הסופית.
כאשר הסבון מוכן הוא מועבר לאריזה בארגון
שק"ל
(ארגון לאנשים בעלי צרכים מיוחדים הממוקם בשוהם )

עכשיו הסבון מוכן וממתין להיפגש עם המיועד לו :)

 
כל התהליך הינו בעבודת יד מלאה ומכיל חומרים טבעיים וצמחיים כגון :
חמאת שיאה, חמאת קקאו, שומן דקלים, שומן קוקוס ושמן קיק הידועים ביכולתם הקוסמטית לתמוך ולשפר את מצב העור.

 ----------------------------
ערבוב השמנים הצמחיים
 
 ----------------------------
מזיגת השמנים לתבנית מעץ אורן
 ----------------------------
חיתוך הסבון
 ----------------------------
 
 ----------------------------
 
ייבוש הסבון
 ----------------------------
הסבון נארז ונשלח ללקוחותינו.


סבון סבון  - תוצרת הבית תכננה את מבנהו  של הסבון בצורה יחודית לפי יחס הזהב כך שחלוקת הפאות שלו יוצרת גודל מושלם הנוח מאוד לאחיזה בכף היד, מונעת החלקה ושומרת על הסבון לתקופה ארוכה.

מתוך ויקיפדיה
 

 

יחס הזהב (או חיתוך הזהב) הוא

קבוע מתמטי המעסיק את המדע והאמנות כבר מאות בשנים. זהו מספר אי רציונלי המסומן באות היוונית פי (φ ולעתים Φ).

\phi = \frac{1 + \sqrt{5}}{2} = 1{.}618033988\dots

יחס הזהב מהווה פתרון למשוואה \ x^2-x-1=0.

לפי ההשערות התגלה יחס זה על ידי אחד מתלמידיו של פיתגורס, ותיאורו מופיע בספרו של אוקלידס, "יסודות", כבר לפני 2,300 שנים בקירוב. בימים ההם כונה היחס בשם "יחס קיצוני וממוצע". לוקה פאצ'ולי הקדיש ליחס הזהב ספר שלם וכינה אותו "הפרופורציה האלוהית."

היחס מייצג מידות וגדלים רבים בטבע והחל מתקופת יוון הקלאסית הוא גם משמש באמנות ובאדריכלות. רבים רואים בו מספר מיסטי אשר עצם קיומו מוכיח כי העולם הוא מעשה בריאה מתוכנן. את האות פי לתאור היחס, הציע המתמטיקאי האמריקני מארק באר
היחס בין שני איברים עוקבים של סדרת פיבונאצ'י שואף ליחס הזהב

 

 מלבן הזהב

קיימת טענה כי היוונים הקדמונים והמצרים הקדמונים התייחסו אל יחס הזהב כאל יחס אסתטי במיוחד, ולכן ניתן למצוא יחס זה במבנים מהעולם העתיק, כגון הפרתנון באתונה, וביצירות אמנות. השימוש ביחס הזהב, ככל שהוא קיים בתחומים אלה, מתבטא בעיקר באמצעות מלבן הזהב, מלבן שהיחס בין צלעותיו הוא יחס הזהב.

במלבן הזהב מתקיים \frac{a+b}{a}  = 1.618...

תכונתו המיוחדת של מלבן הזהב היא, שהסרת ריבוע ממנו מותירה מלבן זהב חדש, וקל להוכיח זאת, שכן, אם נסיר ממלבן הזהב שמשמאל את הריבוע שצלעו a, ניוותר עם מלבן חדש שצלעותיו הן a ו-b, שהיחס ביניהן הוא יחס הזהב - ....1.618, זאת מאחר שאם

יקר
בנייה של מלבן זהב:
1. בנה ריבוע שצלעו יחידה.(מודגש באדום) 2. חצה אותו לשני מלבנים. 3. השתמש באלכסון של אחד המלבנים כרדיוס לבניית מלבן הזהב


 
מידע מתוך הכתבות שפורסמו על סבון סבון
הסוף לחצ`קונים!!!!!!!!!!

 
 
 
פורסם ב10 בפברואר 2011, 18:40   ב גאדג`טס

 

גולשי היקרים!

בשבוע שעבר קיבלתי "סבון חצ'קונים" להתנסות.

סבון 2.jpg

למי שאינו יודע "סבון חצ'קונים" הינו סבון בעבודת יד על טהרת החומרים הטבעיים, מחמאת שיאה, חמאת קקאו ושמנים אתרים,

ללא שום כימיקלים, ללא צבעים או ריחות מלאכותיים.

יצור  הסבון נעשה בתהליך מדעי מדויק בסביבת יצור נקיה ביותר,הסבון הינו בעל PHנמוך(בסיסי 9-10) ולפיכך הוא סטרילי מחידקים.

הסבון אקולוגי לסביבה, מיוצר בתהליך קר שגם חוסך באנרגיה וגם אינו מחמם את השמנים לטמפרטורה הגבוהה מ-38  מעלות צלסיוס

ובכך שומר על תכונות השמנים.

כיצד הסבון עוזר:

  1. עצם השימוש בסבון טבעי גורם לעור "לנשום", להתרכך ולא להיות בסטרס עקב שימוש בחומרים כימים ותוצרי נפט או גליצרינים למינהם.
  2. הסבון העשוי מחמאת שיאה ושמנים טבעיים אחרים מנקה ביסודיות ומרכך את העור
  3. בתהליך יצירת הסבון מוחדרים לתוכו שמנים ושמנים אתרים כגון: לבנדר,גזר אמיתי,קיק,עץ התה, ברוש וגרניום. שמנים אתרים ארומטים אלו מבצעים מספר פעולות:
  4. ריכוך העור והסרת עור יבש, ריכוך העור ועזרה בהוצאת המוגלה והקומודים שהצטברו.
  5. חיטוי העור מפני חידקים שהצטברו באזורי הפצעונים.
  6. הזנת העור בלחות ובויטמינים חיוניים.
  7. הגנה על ידי השארת שכבה דקה ומזינה של  לחות טבעית המונעת מהעור להפריש שומן נוסף העלול לגרום לחזרת הפצעים.

יתרונו הגדול של הסבון:הוא אינו מיבש את העור, אלא מותיר  עליו שכבת לחות  המגנה מפני היוצרות פצעים חדשים.

אופן שימוש מומלץ:

1.להקציף על הפנים/העור עם מים

2.להשאיר כחצי דקה

3.לשטוף במים

4.לא לנגב בחוזקה, אלא לטפוח עם מגבת על מנת שהשומן שהסבון משאיר ישאר על העור.

יש לבצע שטיפה כזו כ-3 פעמים ביום.

בסבון חצ'קונים, ניתן להשתמש בכל גיל ולכול סוגי העור – וגם לעור בריא למניעת פצעונים והגנה בפני תנאי מזג אויר,יובש ,ולכלוך.

בתי,בת ה13 בעלת עור פנים בעייתי עם פצעונים שבצבצו על מצחה ובאיזור שמתחת לעיניים,

ניסתה את הסבון והתוצאות היו נכרות לעין אפילו לאחר השימוש הראשוני.

לאחר חמישה ימי שימוש  ,העור נראה נקי יותר,חלק יותר,רך יותר והפצעונים נעלמו.

להשיג באתר של היצרן סבון סבון: www.SabonSabon.com

מחיר מומלץ לצרכן:39.90 ש"ח בלבד לסבון שמספיק לחודשיים.

      חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet
 
 


האם באמת קרם פנים אורגני טוב יותר?

קוסמטיקה אורגנית הפכה לטרנד עולמי לוהט בשנים האחרונות. בענף טוענים כי מיעוט החומרים הכימיים והיעדר חומרי ההדברה טובים לעור וגורמים פחות אלרגיות. הרופאים טוענים: עדיף סינתטי, כך דיווח מוסף "זמנים בריאים" של "ידיעות אחרונות"
גאיה קורן

 

ככל שאנחנו נעשים יותר ירוקים, אקולוגיים ושוחרי איכות הסביבה, כך יותר נעים לנו להתהדר בקוסמטיקה אורגנית, שהופקה מזרעים ומאבקות צמחים שאף מכונה לא הינדסה בטרם נארזו בבקבוקוני זכוכית שניתן למחזר.

 

מדובר בטרנד עולמי, שכובש בעיקר נשים מתחת לגיל ‭,35‬ לא מעט בהשפעת סלבריטיז כמו הזמרת אלישה קיז, שסיפרה שעברה למוצרי טיפוח אורגניים.

 

פחות אלרגיות למשתמשים

גם בישראל תופס הטיפוח האורגני תאוצה. אם בעבר ניתן היה למצוא מוצרי טיפוח כאלה רק בחנויות טבע על מדף צדדי ונידח, היום ניתן למצוא קוסמטיקה אורגנית גם בסניפי הסופר-פארם וברשתות המתמחות במזון בריאות. היקף המכירות של הקוסמטיקה האורגנית בישראל מוערך בכ‭30-‬ מיליון שקל בשנה. לדברי יואב גזית, מנכ"ל חברת "בי-פור-יו" המשווקת את מותג הטיפוח האורגני ‭,ORGANIX COSMETIX‬ היקף המכירות השנתי של מוצרי קוסמטיקה טבעיים עלה באירופה בשיעור של כ‭,30%-‬ לעומת גידול של ‭5%‬ בלבד בשאר שוק הקוסמטיקה.

 

"היתרונות של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אורגניים משותפים, בחלקם, ליתרונות הידועים של מזון אורגני‭,"‬ אומר גזית. "צמצום המגע עם חומרים כימיים, ביניהם חומרי הדברה וריסוס, מבטיח צמצום של ריאקציות אלרגיות למשתמש. כמו כן, חלק מאותם כימיקלים הנמצאים במוצרים הלא-אורגניים, מזיקים לגוף ואף מסרטנים‭."‬

 

כדי שמוצר ייחשב אורגני, עליו להכיל לפחות ‭95%‬ מרכיבים ממקורות צמחיים טבעיים. הגוף המפקח על המוצרים האורגניים ומעניק להם תו תקן הוא ‭,ECOCERT‬ ארגון פיקוח צרפתי שמהווה את הסמכות העליונה לאישור מוצר אורגני.

 

התכשירים הנפוצים והמוכרים בשוק הקוסמטיקה הם אלה של ד"ר האושקה ול'אוקסיטן, שנמצאים תחת פיקוח נוסף של BDHI (ארגון המאשר מוצרי טיפוח טבעיים‭.(‬ מעבר להם ניתן למצוא בשוק מאות מוצרים המכנים עצמם "טבעיים" או "אורגניים", בלי שיש לנו מושג אמיתי אם הם אכן כאלה, וחשוב מכך - אם הם טובים יותר מ"סתם" קרם סינתטי של חברה גדולה ומוכרת.

 

"חלק מהרעלים הקשים באים מהטבע"

"כל תרכובת בטבע היא תרכובת כימית. תרכובת אורגנית לאו דווקא יותר בריאה‭,"‬ טוען ד"ר משה לפידות, רופא עור בכיר ומנהל יחידת הלייזר במרכז הרפואי רבין. "למעשה, חלק גדול מהרעלים הקשים ביותר באים ממקורות טבעיים. למשל צמח הדיגיטליס, ממנו עושים תרופה בשם 'דיגוקסין' שמשמשת להפרעות בקצב הלב, ובמינון לא מבוקר הוא עלול להיות מאוד מסוכן. יש עוד צמחים מסוכנים, ממריחואנה ועד נוזל עץ התאנה, שעלול לגרום לכוויות ולגירוי קשה ביותר. כרופא סופּר-שמרן אני לא מאמין גדול בקוסמטיקה אורגנית. אין בזה שום דבר מבחינה מעשית‭."‬

 

יש פיקוח של ארגונים מחמירים, ולפחות על הנייר זה נשמע יותר בריא מקרמים שעשויים מחומרים סינתטיים.  

"אני תמיד מעדיף מוצר סינתטי שעבר מחקר יסודי במעבדה. זה שהחומרים האורגניים מאושרים על ידי תו תקן, לא הופך אותם לטובים יותר. אף אחד בעולם לא הוכיח שיש לזה עדיפות מבחינת יעילות ובטיחות‭."‬

 

אחת הבעיות הנפוצות בתכשירים קוסמטיים אורגניים היא שאין בהם חומר משמר, מפני שהוא אינו טבעי. אי לכך, זמן המדף של המוצר קצר (מה שהופך גם מחיר ריאלי ליקר, שכן המוצר מתכלה במהירות מואצת‭.(‬ "אם אין חומר משמר, הקרם מתקלקל מהר, ואז בנאדם יכול למרוח על עצמו תכשיר מקולקל‭,"‬ מזהיר ד"ר לפידות. "כל מה שעומד מאחורי התעשייה הזו הוא גימיק שיווקי, זה הכל. העולם נתלה כולו בטרנד הירוק, מה בין זה לקוסמטיקה? כלום. אני יכול להבין שמישהו לוקח קישוא מהגינה ושם על הפנים לתוספת לחלוח העור. נו, נגיד. אבל לקנות מוצר שהופק מקישוא, זה לא משנה אם הוא אורגני או סינתטי, והוא הרבה יותר יקר כשהוא אורגני. תכשיר היפואלרגני של מעבדה גדולה עדיף עשרות מונים בעיניי‭."‬

 

באופן מפתיע, אפילו יואל קוניס, הכימאי שפיתח את הסדרה האורגנית של ג'יג'י, סבור שלעיתים אין עדיפות לתכשירים אורגניים. "היעילות שניתנת לעור לא שונה מבסדרה שאינה אורגנית‭,"‬ אומר קוניס, "והסיכוי לפתח אלרגיות ממוצרים עם הרבה מרכיבים טבעיים דווקא גבוה יותר מהסיכוי לפתח אלרגיות במוצרים סינתטיים או מינרליים, מכיוון שהגוף מזהה מרכיבים טבעיים כזרים. מוצרי סויה, למשל, עלולים לגרום אלרגיות, והסיכוי זהה אם זה גדל בתנאים אורגניים או לא. האמת היא שרשימת החומרים שמותרים לשימוש בסדרות אקולוגיות גדלה מאוד, וכוללת הרבה חומרים שבעזרתם אפשר לבנות קרמים נעימים לעור. בעניין חומרי השימור אנחנו עדיין מוגבלים, כי הטבעיים בעייתיים וגורמים לפעמים לאלרגיות ולגירויי עור חזקים. אם תתאימי את המוצר לסוג העור, זה לא משנה אם המוצר שלך יהיה אורגני או סינתטי‭."‬

 

אז למה עשית לג'יגי' סדרה אורגנית?  

"הסדרה יותר אקולוגית, ומיועדת לאנשים 'מאמינים‭.'‬ זה סוג של דת. אנשים חושבים שככה יבראו עולם יותר טוב. זה לא שהאורגני יותר טוב לעור, אלא שזה עונה לתחושה מסוימת ולרצון של אנשים לשמור על כדור הארץ‭."‬

 

מוצרים שמתיימרים להיות אורגניים

גלעד דולב, בעל חברת תוכנה, מפיק להנאתו סבונים במפעלון קטן בהרצליה. הוא מוכר דרך האינטרנט "סבון נגד חצ'קונים", שאכן מותיר עור נעים ונקי. לטענתו, בסבון אין חומרים משמרים כי הוא מופק בכבישה קרה. "אני עושה אותם בעבודת יד‭,"‬ אומר דולב, בעל חברת "סבון סבון".‬ "אני קונה שמני מאכל ולא חומרים תעשייתיים, אבל אני לא רושם אורגני, כי אני לא יכול להגיד ששמן עץ התה הוא באמת אורגני. אני לא קונה חמאת דקלים ממקומות בדרום-אפריקה שמנצלים ילדים, אני יותר אקולוגי וירוק מאשר אורגני, אני אפילו מזקק שאריות של מים לשימוש חוזר.

 

"הסבון פותח לראשונה לפני שמונה שנים ואין בו שום חומר משמר. הוא משאיר עלייך שכבה דקיקה של שמנים, כאילו מרחת חמאת שיאה על הפנים. זה מרכך, מחטא ומשאיר שכבה של שמן גרניום. אם רק טופחים על הפנים עם מגבת, לא צריך קרמים ולא שום דבר אחר. בני נוער מדווחים שאחרי שבועיים העור שלהם נעשה חלק יותר‭."‬

 

גם יהודה מלכי מכין סבונים, אך לא רק. החווה החקלאית שלו נמצאת באזור בית-דגן, והוא מקפיד על עבודה נטולת חומרים משמרים. "אנחנו לא רוצים לעבוד עם חומרים מודרניים. אין אצלנו כימיקלים ושומנים מן החי. הכל כמו שהיה פעם‭,"‬ אומר מלכי, בעל חברת "ירדן",‬ המשמש גם כיו"ר ההנהלה הציבורית של ענף הקוסמטיקה במכון היצוא. "לצערי, אני יכול להגיד שראיתי מאות מוצרים שמתיימרים להיות אורגניים ואין לזה שום קשר למציאות‭."‬

 

ברור שתגיד את זה, יש לך אינטרס.  

"תקשיבי לי, אנשים לא יודעים מה הם עושים. האם מישהו יודע לשמר מוצרים ללא כימיקלים? לא ראיתי שמישהו יודע באמת. אין שום מומחיות. לא מצאתי מוצר אורגני אמיתי בישראל ואני בר-סמכא בזה. 'הסנדיי טיימס' הלונדוני בחר את הסבון שלי שנה אחרי שנה כסבון הטוב ביותר בעולם. אני כמעט לא מוכר בארץ, קצתי במסחר הישראלי, ההתפנקות עוברת גבולות. כולם אנשים טובים פה, אבל לא יודעים מה הם עושים: משתמשים בשמן זית אבל שמים סודה קאוסטית, שמעכלת כל אשר בדרכה והורסת את כל השמן זית והחומרים הטובים. צריך לדעת איך לכוון שהתוסף הוויטאלי יישאר על הגוף שלך. לא ראיתי אף חברה שעושה את זה. אנשים לא יודעים על מה הם מדברים ומה הם עושים‭."‬

 

מצעיר או מזקין?

למרבה הצער, כנראה רב הנסתר על הגלוי. בחברת 'אורגניקס קוסמטיקס' השיקו סדרת טיפוח אורגנית מעכבת הזדקנות, המבוססת על הרכיב הפעיל ‭.IBR-DORMIN‬ אתם שמעתם על המרכיב הזה? לא? גם רופאי העור לא. רונן אייס, מנהל השיווק של 'אורגניקס קוסמטיקס‭,'‬ אומר שמדובר בחומר מיוחד, שזוהה על ידי החברה ונועד להילחם באנטי-אייג'ינג.

 

לטענת יואב גזית, מנכ"ל החברה, החומר הפעיל מופק מפקעת נדירה של נרקיס ומסוגל לעכב את קצב התחלקות התא על ידי השארתו במצב של "תרדמת‭,"‬ היינו שמירה על קצב חיים וחילוף חומרים מינימלי בתקופת החורף. "האטת קצב התחלקות התא משמרת את מראהו הצעיר של העור ודוחה את סימני הזמן‭,"‬ טוען גזית. "אנחנו מתבססים על התיאוריה של חתן פרס נובל, לאונרד הייפליק, שמצא כי לכל תא יכולת מוגבלת של התחלקות לפני מותו. החומר הפעיל איננו חדש, ומיטב חברות הקוסמטיקה בעולם כבר עושות בו שימוש. החידוש הוא יצירת גרסה אורגנית שלו‭."‬

 

ד"ר לפידות חיפש בספרות המקצועית ומצא מאמר אחד, שקובע כי הרכיב אכן מעכב צמיחת תאים. "זה בדיוק ההפך ממה שאנחנו רוצים להשיג‭,"‬ אומר ד"ר לפידות. "אנחנו רוצים לרענן את העור, לגרום לחידוש תאים, והרכיב הזה מעכב אותם". ‬

 

 

גם ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור, נשמעת סקפטית. "ככל שמתבגרים נוצרת האטה של פעילות התאים‭,"‬ היא אומרת. "אנו רואים האטה בייצור קולגן ורקמת חיבור, וכך העור נעשה דק יותר ורפוי עם השנים. החומר הזה בעצם גורם ליותר האטה, ולכן יש צורך בעוד הרבה מחקרים להוכיח שזה עושה משהו שאנחנו רוצים‭."‬

 

באיזה קרם שלא נבחר - ד"ר ורנר ממליצה לקרוא את האותיות הקטנות לפני שאנחנו מתמרחים בהבטחות גדולות. "קרם אורגני יכול להיות מעולה, ואם את מעדיפה מוצרים טבעיים אז תיהני, אבל אישית אני לא מאמינה שיש צורך בזה‭,"‬ היא אומרת. "יש היום נטייה לחזור אל הטבע, אבל אין מוצר שהוא טבעי לגמרי כי כל קרם מיוצר ממשהו. לא קיים הבדל משמעותי בין קוסמטיקה רגילה לאורגנית. מוצרי הגלם המהווים את הבסיס בכל התכשירים הם די דומים, וכמו בקוסמטיקה הרגילה, גם בקוסמטיקה האורגנית חייבים להשתמש בחומרים משמרים על מנת לשמור על אורך חיי המדף של התכשירים. בשורה התחתונה, זה שהגוף שלנו טבעי לא אומר שאנחנו צריכים משהו טבעי. אין יתרון בשימוש בתכשירי טיפוח אורגניים על פני תכשירים רגילים".

 

 

 

SABONSABON סבון חצ'קונים פצעי בגרות אקנה טבעי -

סבון אקנה ו סבון חצ'קונים / פצעי בגרות טבעי של סבון סבון הינו סבון יחודי שאין כדוגמתו
בעולם, סבון ה חצ'קונים הטבעי הומצא בישראל לפני מספר שנים מתוך צורך של הממציאים
למצא מזור לאנשים ובעיקר לבני הנוער הסובלים מבעיות של פצעונים בגוף ובפנים ונאלצים
להשתמש בחומרים מלאכותיים העלולים להזיק לעור לאורך זמן. הרצון של המפתחים היה להעזר
בשמנים הטבעים המצויים בטבע על מנת לטפל ולהקל על בעית הפצעים מחד ולא ליבש את העור
מאידך,בוצעו ניסויים רבים בבנית הרכב סבון טבעי שגם יפנק גם יחטא וינקה את העור, וגם
יטפל בפצעי הבגרות החצ'קונים.סבון סבון גאה להציג בפניכם את הסבון היחודי הנקרא סבון
חצ'קונים, אשר הינו סבון אקולוגי וטבעי ב 
100% .בנוסף בסבון סבון הוחלט גם למצא פתרון
נוח לתינוקות, סבון סבון פתחה סבון טבעי 100%העשוי מחמאת השיאה ושמני דקלים וקקאו
בתוספת שמן פרח הקלנדולה שמן הקלנדולה ידוע ביכולת הטיפול והריפוי של עור אדום ומגורה
וכן ביכולתו לעזור בניקוי עור עדין ממש כמו עור תינוקות,אנו בסבון סבון משתמשים באופן אישי
בסבון התינוקות קלנדולה על ילדינו מזה תקופה ארוכה ונהנים לתת להם רחצה נעימה ומפנקת
באמצעות סבון התינוקות, סבון הקלנדולה מותאם גם לספורטאים או לחיילים הסובלים משפשפות
ולכל מי שעורו עדין במיוחד.

תגיות  סבון טבעי
קנית מסכת נשימה והגנת הפנים מנגיף הקורונה
סבון סבון, סבונים טבעיים תוצרת הבית  סבון חצ'קוניםסבון אקנה סבון לגיל 50 + סבון לחצ'קונים  חצ'קונים פצעונים

 סבון ליובש, סבון לעור יבש, סבון פנים,סבון לוונדר,סבון שמן עץ התה, סבון קוקוס,שיבולת שועל, סבון שקדים, חמאת שיאה, שמן דקלים,  שמן קנולה, חמאת קקאו, שמן אתרי פרחי לימון,
שמן אתרי חוחובה, שמן אתרי ורדים, שמן אתרי עץ התה סבון סבון פצעונים חצקונים פצעים בפנים, פצעים על הפנים, פצעים בגב, פצעונים בגב, עור יבש
פצעי לחץ פצעים על הגב, שמן עץ התה, סבון טבעי
חצקונים חצ'קון סבון סבון זיקנה עור מקומט קמטים חוחובה גיל 50 גיל 60 גיל 70 תינוקות עור של תינוק פצעים על הישבן פצעים 
בישבן jmweubho tebv jrrv ACNE סבונים לחות היגיינה בריאות  לבריאות  אסותא shea butter.סבון טבעי, שמפו רחצה,נקיון ידיים שפעת
סבונים טבעיים,SLS , אל סבון סבון אמיתי

כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר SABONSABON הוא מידע בלבד, ולא הוראות לטיפול רפואי או המלצה לטיפול כזה או אחר, 
כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו

-------------------------------------------------------------------------------

    site map  |    Top  
--------------------------------------------------------

מסכות פנים רפואיות בתקן N95 - 
המלאי מוגבל 
נגיף הקורונה החדש שהתפרץ בווהאן שבסין בדצמבר 2019 (SARS-CoV-2, הגורם למחלת COVID-19) ממשיך להפיל קורבנות, ואנשי ארגון הבריאות העולמי (WHO) חוששים שהוא עלול להפוך למגיפה עולמית.


מחוללי מחלה הנישאים דרך האויר כגון שפעת, סארס, ונגיף הקורונה שהתפרץ בסין בדצמבר 2019, אחראים להתפרצויות של מחלות ולמגפות עולמיות.
העברה והדבקה מאדם לאדם בנגיפים שנישאים באוויר יכולה להתרחש במגע קרוב באמצעות הדבקה טיפתית: כאשר אדם חולה מדבר, משתעל או מתעטש, נפלטות ממערכת הנשימה שלו טיפות הנושאות את מחולל המחלה. הטיפות שנוצרות גדולות מ-5 מיקרון (0.005 מילימטר), כבדות ואינן נישאות באוויר בקלות. כשטיפות אלו באות במגע עם רקמה רירית חשופה של אדם אחר, כמו האף, הפה או העיניים, הן עלולות להדביק אותו. ההעברה גם יכולה להתרחש בצורה בלתי ישירה, דרך מגע עם משטחים שעליהם נוחתות טיפות כאלה. 
הדבקה מאדם לאדם יכולה להתרחש גם במרחקים גדולים יותר. הטיפות שנוצרות מכילות את הנגיפים, מים, מלחים וריר. כשהמים מתאדים, הטיפות הופכות לחלקיקים קטנים המכונים אירוסול (aerosol), הקטנים מ-5 מיקרון. אירוסול שמכיל מחולל מחלה נקרא גם droplet nuclei. חלקיקים אלו נישאים בקלות באוויר למרחק של מטרים אחדים ויכולים לרחף באוויר כמה שעות.
כדי להימנע מהדבקה והעברה של מחוללי מחלה הנישאים באוויר יש לנקוט אמצעי זהירות הכוללים שמירה על היגיינה, ובעיקר שטיפת ידיים יסודית, שיעול ועיטוש למרפק או לממחטת נייר והימנעות משהות בקרבת חולים.
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים